Всі новини

29.07.2021

Оскільки Nissan LEAF потрапляє в «ТОП» імпортованих в Україну американських авто початку третього десятиріччя, - на нашу адресу стала надходити величезна кількість запитів від продавців, механіків..

Детальніше
25.05.2021

Яку моторну оливу заливати в FORD FOCUS з АМЕРИКИ в Україні? Відповідь на це питання і не тільки в нашій статті «Олива для ФОРД ФОКУС з США»Як вже згадували в статті «олива для авто з Америки», Форд..

Детальніше
24.05.2021

Раді вітати наших постійних читачів !!!Через збільшення кількості запитів від наших клієнтів - станцій технічного обслуговування про те, яку саме оливу залити в ту чи іншу автівку з Америки, - ми..

Детальніше
18.03.2021

Чому оливи швидко темніють?Основною причиною потемніння моторної оливи є дія миючих і диспергуючих присадок. Якщо в ДВС використовується продукт з миючими присадками (а вони входять до..

Детальніше
14.12.2020

ЛУКОЙЛ І VOLKSWAGEN GROUP РОЗШИРЮЮТЬ ПАРТНЕРСТВО В ОБЛАСТІ ТЕХНІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА, А ТАКОЖ У СФЕРІ ПОСТАВОК ПРОДУКЦІЇ ЛУКОЙЛ НА КОНВЕЙЕР VW І ДЛЯ ОФІЦІЙНИХ СТАНЦІЙ ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ НІМЕЦЬКОГО..

Детальніше
18.11.2020

Оновлений, неймовірний, яскравий і помітний дизайн каністри ЛУКОЙЛ - надихає до покупки замилене око споживача. І це не просто рекламний слоган - це результат праці десятків маркетологів і тисяч..

Детальніше
31.03.2019

Попереду заміна оливи, а Ви не знаєте, що заливати? Або олива що заливається Вами з якихось причин Вас не влаштовує, і Ви вирішили замінити його на більш якісний продукт? Тоді Ви за адресою!У даній..

Детальніше
30.03.2019

Проект LUKOIL SPORT UKRAINE представлений в особі команди ЛУКОЙЛ Лубрикантс УКРАЇНА - її основного пілота Гомолінського Дениса Юрійовича, який виступає на автомобілі HONDA CIVIC за підтримки ТОВ..

Детальніше

text_st
button_out_of_stock