ЛУКОЙЛ ТА VOLKSWAGEN GROUP РОЗШИРЮЮТЬ ПАРТНЕРСТВО

14.12.2020


ЛУКОЙЛ І VOLKSWAGEN GROUP РОЗШИРЮЮТЬ ПАРТНЕРСТВО В ОБЛАСТІ ТЕХНІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА, А ТАКОЖ У СФЕРІ ПОСТАВОК ПРОДУКЦІЇ ЛУКОЙЛ НА КОНВЕЙЕР VW І ДЛЯ ОФІЦІЙНИХ СТАНЦІЙ ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ НІМЕЦЬКОГО АВТОКОНЦЕРНУ.

Комплексні поставки на адресу заводу Volkswagen Group у РФ тепер включають не тільки моторні оливи, але також й паливо і ряд технічних рідин. Крім того, номенклатура продукції, що поставляється на європейські заводи автовиробника продукції ЛУКОЙЛа буде розширена за рахунок малов'язкої моторної оливи нового покоління 0W-20, схваленого для найсучасніших двигунів Volkswagen з високим рівнем вимог до паливної економічності і екологічності. Партнерські відносини двох компаній розвиваються з 2016 року - тоді сторони уклали угоду про постачання мастильних матеріалів на першу заливку двигунів на заводі VW в Калузі. Спеціально для цього проекту ЛУКОЙЛ поставив на виробництво моторну оливу LUKOIL GENESIS VS 5W-40 за технологією Volkswagen. Для автоконцерну це стало одним з важливих елементів локалізації, норми якої закордонні підприємства зобов'язані дотримуватися відповідно до законодавства. У той же час, поставки продукції ЛУКОЙЛ для VW в РФ і Європі були б неможливі без сертифікації заводів ЛЛК-Інтернешнл згідно міжнародного автомобільного стандарту IATF 16949 (раніше ISO/TS16949) і стандарту VW Formel Q - це обов'язкові умови Volkswagen для постачальників комплектуючих і витратних матеріалів, в тому числі олив.

ЦІКАВИЙ ФАКТ - ряд продуктів роздрібної лінійки LUKOIL GENESIS був розроблений спеціально з урахуванням конструкційних особливостей сучасних автомобілів концерну VAG (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Porsche). Не випадково заводи ЛУКОЙЛ першими в РФ отримали офіційне схвалення VW504.00/507.00 на виробництво малозольної моторної оливи GENESIS GC(VN) 5W-30. Саме ця олива сьогодні використовується спортивною командою LUKOIL RACING у змаганнях на автомобілях Audi RS3 LMS в кільцевих гонках.text_st
button_out_of_stock