LUKOIL GENESIS

14.06.2017


LUKOIL GENESIS - це найкраща моторна олива в Україні на сьогоднішній день! Унікальні синтетичні масла, розроблені із застосуванням інноваційних молекулярних технологій, що дозволяють двигунам вийти на новий рівень захисту, надійності і економічності.

Досвід міжнародної команди вчених, конструктивні особливості сучасних двигунів лягли в основу розробки серії LUKOIL GENESIS. Кожна олива лінійки GENESIS має свою спеціалізацію і посилені властивості, які досягаються завдяки унікальним молекулярним з'єднанням і підтверджені тестами на двигунах різних виробників автомобілів. Нова досконала технологія, застосована в оливах LUKOIL GENESIS, має неймовірну молекулярної міцність, гарантує деталям двигуна безпрецедентно надійний захист.

Портфель включає серію продуктів, орієнтованих на різні типи двигунів з урахуванням їх конструктивних особливостей та режимів роботи. Для отримання міжнародних схвалень і підтвердження заявлених рівнів властивостей була проведена «Програма натурних випробувань на двигунах для відповідності вимогам API, ACEA і автовиробників». Випробування проводилися провідними лабораторіями США і Європи, які підтвердили найвищий рівень якості олив LUKOIL GENESIS.


text_st
button_out_of_stock